Bestuursbureau

Voor de ondersteuning van  de scholen is een bestuursbureau ingericht (Groene Zoom 16 in Roden).
Naast ondersteuning via het bestuursbureau is een aantal administratieve werkzaamheden uitbesteed bij administratiekantoor Driessen.

Directeur Bestuurder
Han Sijbring:  
h.sijbring@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m vr)


Secretariële ondersteuning
Irene van der Veen: 
administratie@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di en wo-ochtend)

Personeelsadviseur
Suzan Peeters:  
s.peeters@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m vr)


Personeels- en salarisadministratie
Jan Kees Tel:  
j.k.tel@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m do)


Adviseur huisvesting
Annette van der Aa:  
a.vanderaa@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di en do)

 

Coördinator Passend Onderwijs OPON
Riekje de Boer:  
r.deboer@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di, do en vr)

 

Coördinator Project Leesraket
Roos Coeling:  r.coeling@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma, di, wo en vr-ochtend)

 

Coördinator Taalklas Oekraïne Noordenveld

Nettie Feenstra: n.feenstra@onderwijs-noordenveld.nl 

(aanwezig: ma)

 

Bovenschools ICT coördinator

Hijko Mekkes: h.mekkes@onderwijs-noordenveld.nl 

(aanwezig: di en wo)

 

Stagebegeleiding, begeleiding startende leerkrachten, coördinatie flexpool

Nicole Schölvinck: n.scholvinck@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma, di en do)

 

Projectleider Impuls Bewegingsonderwijs

Gineke Wijsbeek g.wijsbeek@onderwijs-noordenveld.nl 

(aanwezig: ma)

 

Ondersteuningsteam

Het ondersteuningsteam van OPO Noordenveld werkt (grotendeels) vanuit het Stafbureau. De leden van het OT zijn op verschillende momenten aanwezig. Voor meer informatie, zie de pagina's Ondersteuning en OT-login.