Stafbureau

Voor de ondersteuning van  de scholen is een stafbureau ingericht. Naast ondersteuning via het staf-bureau is een aantal administratieve werkzaamheden uitbesteed bij administratiekantoor Driessen.

Algemeen directeur (AD)
Han Sijbring:  
h.sijbring@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m vr)

Secretariële ondersteuning
Irene van der Veen: 
administratie@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di en wo mid)

Coördinator Passend Onderwijs
Nettie Feenstra:  
n.feenstra@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di)


Personeelsadviseurs
Suzan Peeters:  
s.peeters@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma, di, do, vr.ocht)
José Hars:  
j.hars@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m do alleen de ochtenden)


Personeels- en salarisadministratie
Jan Kees Tel:  
j.k.tel@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m vr)


Adviseur huisvesting
Annette van der Aa:  
a.vanderaa@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di en do)
 
Stagebegeleiding, begeleiding startende leerkrachten, coördinatie schoonmaak
Nanda Versnel: n.versnel@onderwijs-noordenveld.nl
Aanwezig: ma t/m donderdag