Stafbureau

Voor de ondersteuning van  de scholen is een stafbureau ingericht. Naast ondersteuning via het staf-bureau is een aantal administratieve werkzaamheden uitbesteed bij administratiekantoor Driessen.

Algemeen directeur (AD)
Han Sijbring:  
h.sijbring@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m vr)


Secretariële ondersteuning
Irene van der Veen: 
administratie@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di en wo ochtend)

Personeelsadviseur
Suzan Peeters:  
s.peeters@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m vr)


Personeels- en salarisadministratie
Jan Kees Tel:  
j.k.tel@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m do)


Adviseur huisvesting
Annette van der Aa:  
a.vanderaa@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di en do)

 

Coördinator Passend Onderwijs en coördinator Lesplaats de Triskel
Nettie Feenstra:  
n.feenstra@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma, di en wo of do)

 

Ondersteuningsteam

Het ondersteuningsteam van OPO Noordenveld werkt (grotendeels) vanuit het Stafbureau.

De leden van het OT zijn op verschillende momenten aanwezig. Voor meer informatie, zie de pagina's Ondersteuning en OT-login.

 

Bovenschools ICT coördinator

Hijko Mekkes: h.mekkes@onderwijs-noordenveld.nl 

(aanwezig: do en vr)

 

Stagebegeleiding, begeleiding startende leerkrachten, coördinatie schoonmaak

Nanda Versnel: n.versnel@onderwijs-noordenveld.nl
Aanwezig: ma t/m do